Secmar wifi smart rgb ampül
Secmar wifi smart rgb ampül

Secmar wifi smart rgb ampül (AYD-09K70/WIFI/E27)

Marka : Secmar
Fiyat : ₺103,25(KDV Dahil)

Secmar WİFİ Smart RGB Led Ampül

Secmar WİFİ Smart RGB Led Ampül


Secmar'ın aydınlatma teknolojisi ile Smart Home eko sistemini bir araya getiren LED Ampul ile evinizi rengarenk aydınlatabilir ve ışık seviyelerini ayarlıyabilirsiniz.
Kablosuz ağ üzerinden doğrudan internete bağlanabilen Akıllı LED Ampul, TuyaSmart  uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden kontrol edebilirsiniz.


-Secmar Akıllı LED Ampul İle Ne Yapabilirim?


Kendi mobil uygulaması üzerinden yönetilebilen Secmar Akıllı LED Ampul ile dileğiniz ortamı akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz biçimde aydınlatabilirsiniz.


-Secmar Akıllı LED Ampul hangi telefonlar ile uyumludur?


Akıllı telefonlara Bluetooth üzerinden bağlanan Secmar Akıllı LED Ampul, Bluetooth özelliğine sahip olan tüm iPhone ve Androidli telefonlar ile uyumludur.


-Secmar Akıllı LED Ampul kurulumu nasıl yapılır?


TuyaSmart uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra başlatın ve ana ekranın sağ üst köşesindeki “+” butonuna dokunun. Açılan listede aydınlatma ürünleri arasından  Akıllı LED Ampulü seçin ve devam butonuna dokunun. Gelen ekranda Wi-Fi ağınızı seçin ve parolasını girin. Wi-Fi ağ bağlantısından sonra akıllı ampül kendiliğinden eşleşecektir. -İlk açılış esnasında Akıllı ampul kendi kendine yanıp sönmeye başlayacaktır.( eğer yanıp sönme olayı gerçekleşmezse anahtardan birkaç kez açma kapama hareketini yapın). -Eşleşme gerçekleştikten sonra Ampulunüze veya ampullerinize isim verip gruplamalar yapabilirsiniz. Örnek olarak, Salon ,mutfak , Abajur vs...

Işık Rengi
Rgb
Ampül Tipi
Led Tasarruflu
Güç Watt
9 Watt
Duy Tipi
E 27
Materyal
Aliminyum